Přeskočit na navigaci, Přeskočit na obsah

Čeladná


Residence Žárovec

Residence Žárovec

Původní objekt Žárovce byl postaven ve dvacátých letech minulého století jako bytový dům pro zaměstnance textilní továrny v Čeladné. Zhruba před třiceti lety prošel generální opravou a dále sloužil obyvatelům Čeladné k bydlení.

Dnes již tento objekt nebyl využíván a byl v srpnu 2011 zbourán. Na jeho místě bude stát nový dům s bytovými jednotkami, kancelářemi a obchodním prostorem podle návrhu renomovaného projekčního ateliéru KANIA.

Byty v domě jsou řešeny jako prostorné jedno-, dvou- a čtyřpokojové. Největší apartmány nabízí užitnou plochu až 120 metrů čtverečních, většina bytů má lodžii. Do skončení výstavby lze byty libovolně spojovat a měnit jejich dispozice. Ke každému bytu náleží jedno až dvě parkovací místa v přízemní garáži, případně venkovní rezervované stání.

Po dokončení se Residence Žárovec zařadí mezi nejžádanější adresy v Čeladné. Díky jedinečné poloze, moderní architektuře, velkorysému řešení dispozic bytů, vysokému standardu vnitřního vybavení a komfortnímu zázemí bude patřit mezi nejatraktivnější bytové objekty v regionu.

Webové stránky a více informací o projektu naleznete na www.zarovec.cz.

Developer

CERE Invest Žárovec s.r.o.
Václavské náměstí 834/17
110 00 Praha 1

Prodejní místo

Čeladná (náměstí)
Čeladná 711
739 12 okr. Frýdek-Místek

Prodej bytů

Mobil
Web
Email
+420 777 300 099
www.zarovec.cz
jakub.bernady@cereinvest.cz

Pronájem bytů

Mobil
Web
Email
+420 724 718 635
www.bafire.cz
bacak@bafire.cz

 

Cere

Fotogalerie


Kontanktní formulář

Kontanktní formulář
*

* Povinné údaje k odeslání emailu

*
Odesláno

Zázemí,
žijte pohodlně.

Více o zázemí