Přeskočit na navigaci, Přeskočit na obsah

Čeladná


Rezidence za Kostelem

Rezidence za Kostelem

Soubor 11 domů Rezidence za Kostelem je velmi žádanou adresou v Čeladné díky skvělé poloze, zajímavé stylové architektuře, vysokému standardu vybavení a klidnému uzavřenému exteriéru okolo domů. Architektura respektuje okolní solitérní zástavbu a volně ji dotváří a uzavírá.

Domy A–F disponují 7 byty v dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. V ostatních domech G–K bude vždy 6 bytů v dispozicích 2+kk a 3+kk. Ke každému bytu náleží sklep. Byty v 1. NP jsou vybavené venkovními pobytovými zpevněnými plochami se zahrádkami, byty ve 2. NP mají prostorné vzdušné terasy. Celý areál bude bezpečně oplocený s privátními částmi i společným prostorem s dětskými hřišti mezi zelení stromů. Bude v něm také vybudován dostatek parkovacích stání. Do skončení výstavby lze byty libovolně spojovat a měnit jejich dispozice.

Po dokončení se Rezidence za Kostelem zařadí mezi nejžádanější adresy v Čeladné. Díky jedinečné poloze, moderní architektuře, velkorysému řešení dispozic bytů, vysokému standardu vnitřního vybavení a komfortnímu zázemí bude patřit mezi nejatraktivnější bytové objekty v regionu.

Webové stránky a více informací o projektu naleznete na www.rezidencezakostelem.cz.

Developer

CERE Invest Rezidence za Kostelem s.r.o.
Václavské náměstí 834/17
110 00 Praha 1

Prodejní místo

Čeladná (náměstí)
Čeladná 711
739 12 okr. Frýdek-Místek

Prodej bytů

Mobil
Web
Email
+420 734 262 425‬
www.rezidencezakostelem.cz
tereza.palkovska@cereinvest.cz

Pronájem bytů

Mobil
Web
Email
+420 703 358 440‬
www.bafire.cz
pronajem@bafire.cz

 

Cere

Fotogalerie


Zázemí,
žijte pohodlně.

Více o zázemí