Přeskočit na navigaci, Přeskočit na obsah

Čeladná


Zprovozněn mlékomat na náměstí

4.3.2011
 

Již jsme si zvykli, že čerstvé mléko jezdíme všichni kupovat do výdejního automatu k farmě Gajďak. Od Bílé soboty letošního roku je na čeladenském náměstí další novinka: výdejní automat na termizované mléko.

Termizované mléko je ošetřeno krátkým ohřevem na 60°C, který ničí většinu případných živých organizmů. Mléko si i po tomto zahřátí zachováva všechny své kvality, konečný zákazník jej však již nemusí doma převařovat.

Podobných automatů je v České republice pouze několik. Majitel farmy pan Jiří Kowalik připravil i další překvapení. Přímo v areálu farmy otevřel minimlékárnů Čeladenka. Lidé si zde mohou zakoupit tvaroh, kyšku, máslo nebo syrovátku, vyrobené z čerstvého mléka. Brzy začnou v mlékárně vyrábět také sýry a jogurty.


Nejčtenější novinky

Pizza Coloseum na Čeladné

4.3.2011

Řetězec restaurací Pizza Coloseum otevře svou další pobočku, tentokrát v malebné beskydské obci Čeladná. Restaurace vyroste v centru obce, v Resortu Farské Lúky.Více

Power jóga

18.10.2011

Od 24.11.2011 každý čtvrtek si můžete přijít zacvičit power jógu do malého sálu sportovní haly v Čeladné.Více

Čeladná má nové nádraží

6.4.2011

V sobotu 2. dubna byla slavnostně otevřena nová budova železniční zastávky v Čeladné.Více

Nová restaurace otevřena

2.6.2011

Dne 1.6.2011 byla v Resortu Farské lúky slavnostně otevřena italská restaurace řetězce Pizza Coloseum.Více

V centru Čeladné vyroste nová restaurace

4.3.2011

Moderní pizzerie sítě restaurací PIZZA COLOSSEUM vyroste v centru obce v resortu Farské lúky hned vedle objektu recepce.Více


Zázemí,
žijte pohodlně.

Více o zázemí