Přeskočit na navigaci, Přeskočit na obsah

Čeladná


Služby recepce

Recepce umístěná u vjezdu do Resortu Farské lúky nabízí řadu služeb pro zpříjemnění pobytu na Čeladné. Nabídku služeb jsme sestavili s cílem zbavit Vás běžných starostí a umožnit Vám nerušeně odpočívat a užívat si všeho, co Čeladná nabízí.

Úklid bytu, praní a žehlení prádla nebo donášková služba, to jsou základní služby, které nabízíme. Často využívaná je služba s názvem Hodinový manžel. Domovník, který je zde k dispozici, obstará drobné práce v bytech, jako je zapojení pračky, pověšení obrazu apod. Postaráme se rovněž o elektronickou ostrahu Vašeho bytu. V případě potřeby jsou pracovníci bezpečnostní služby na místě během několika málo minut.
Více o službách recepce zde

 

Senior program Čeladná

Připravili jsme řadu služeb, které vám dají pocit soběstačnosti a umožní dlouhodobě setrvat v domácím prostředí. O Vaši 24hodinovou bezpečnost se stará dispečink tísňového volání – po stisknutí nouzového tlačítka vám operátorka (kvalifikovaná zdravotní sestra) zorganizuje odpovídající pomoc. K dispozici je rovněž pečovatelská a ošetřovatelská služba. Na přání zajistíme návštěvu lékaře přímo v bytě, doprovod při vyřizování věcí mimo domov, úklid bytu či praní prádla, dovoz stravy, obstarání nákupu a řadu dalších služeb, podle vašeho přání. Recepční je vám k dispozici každý den.

Senior Club Čeladná vám nabízí plnohodnotné prožití volného času. Užijte si výlety do okolí i vzdálenějších cílů, návštěvy divadel, koncertů, poznejte zajímavé lidi při besedách a diskusních setkáních, naučte se něčemu novému v tematických kurzech nebo si jen přijďte popovídat.
Více o Senior programu zde
Více o Senior Clubu zde

 

Váš tým Čeladná services

Kontakt:

Mobil: +420 737 208 894

Web: www.resortceladna.cz
Email: recepce@farskeluky.cz


Fotogalerie


Kontanktní formulář

Kontanktní formulář
*

* Povinné údaje k odeslání emailu

*
Odesláno

Zázemí,
žijte pohodlně.

Více o zázemí